Ziedojumiem

Ticam, ka mēs -  Teodora Jura ģimene un draugi
- varam palīdzēt arī citām ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām.

Aicinām arī Jūs. Ar kopīgu atbalstu ir iespējams vairāk. Pateicīgi par jebkuru atbalstu.

Ziedojumu konts


Teodora  Jura  fonds
LV34HABA0551044217340 
Banka: A/S “Swedbanka”, kods: HABALV2LV
Reģ. Nr. 40008268573
Adrese: Misas iela 34-3, Rīga, LV-1058

Informācija

*Ziedotāji var pārliecināties par fonda darbību un iepazīties ar fonda dokumentiem, izņemot ziņas par citām personām, kuras ir ziedojušas fondam.

*Ziedotāji, kuri vēlas atstāt mantojumu, var apsvērt to darīt ar testamentāru novēlējumu fondam. Testamentārā novēlējumā precīzi jānorāda vēlmes.

*Pirms ziedojat, izvērtējiet: fondam nav sabiedriskā labuma organizācijas statuss, tāpēc par ziedojumiem nodokļu atlaides netiek piešķirtas.

Desmitās daļas ziedošana – tas ir, 10% savu ienākumu atvēlēšana Dieva darbam – ir viena no labākajām pārpilnības garantijām, kādas vien jebkad bijušas zināmas. Daudzi no pasaules bagātākajiem un veiksmīgākajiem cilvēkiem ir dedzīgi desmitās tiesas ziedotāji. Regulāri ziedojot desmito tiesu, arī jūs varat iekustināt Dieva universālo spēku, kas jums nesīs nerimtīgu pārpilnību.

Tas kalpo ne vien citiem, bet arī jums kā devējam. Gūtais labums pārsniedz visas reliģiskās robežas un kalpo dažādu ticību cilvēkiem – jo vienkārša došana gan rada garīgu vienotību ar pārpilnības Dievu, gan sekmē mīlestības pilnus uzskatus citos. Desmitās tiesas ziedošana pārliecinoši pierāda, ka Dievs saviem bērniem novēl lielu bagātību. Patiesībā viņš ir radījis pasauli, kurā, jo lielāki ir jūsu panākumi, jo vairāk ir bagātības, kurā visiem dalīties. Atsevišķa cilvēka bagātības palielināšanās gandrīz vienmēr nozīmē visas sabiedrības bagātības palielināšanos.

„Panākumu principi”, Džeks Kenfīlds un Dženita Svicere

Par mums

Satiekot citus vecākus un bērnus ar īpašām vajadzībām, rodas plašāka skaidrība kā palīdzēt gan bērniem, gan vecākiem. Tāpēc Teodora Jura vecāki sadarbībā ar citu bērnu vecākiem ir izlēmuši veidot šo fondu.

Kontakti

Adrese: Misas iela 34-3, Rīga, LV-1058

Telefons: +371 22844298

E-pasts: [email protected]

Ziedojumu konts

LV34HABA0551044217340 
Banka: A/S “Swedbanka”, kods: HABALV2LV
„Teodora Jura fonds”
Reģ. Nr. 40008268573. 

 

©2024 Your Company. All Rights Reserved. Designed By Teodora Jura fonds

Search