Blogs

Tēvu pārgājiens “Stiprs vēl stiprāks 2023”

Tēvu pārgājiens “Stiprs vēl stiprāks” nu jau kļūst par tradīciju. Arī šogad aicinām uz pārgājienu tēvus, kuri ikdienā rūpējas par bērnu ar īpašām vajadzībām/ invaliditāti, tēvus, kuri zaudējuši bērniņu, ir audžutēvi, adoptētāji vai tie, kuriem bijis kāds pārdzīvojums un vēlas piedzīvot pārgājiena terapiju, būt kopā ar citiem vīriem. 

Tuvojas Reto slimību diena

Starp mums ir cilvēki, kuriem ir ne tikai retas, bet īpaši retas slimības un sindromi. Tas ir izaicinoši. Grūtības, ar kurām saskaras bērni, pieaugušie un viņu ģimenes, ir sarežģītas un tomēr visai izplatītas. 

Tēvu pārgājiens “Stiprs vēl stiprāks 2022”

Tēvu pārgājiens “Stiprs vēl stiprāks” nu jau kļūst par tradīciju. Arī šogad aicinām uz pārgājienu tēvus, kuri ikdienā rūpējas par bērnu ar īpašām vajadzībām/ invaliditāti, tēvus, kuri zaudējuši bērniņu, ir audžutēvi, adoptētāji vai tie kuriem bijis kāds pārdzīvojums un vēlas piedzīvot pārgājiena terapiju, būt kopā ar citiem vīriem. 

Par mums

Satiekot citus vecākus un bērnus ar īpašām vajadzībām, rodas plašāka skaidrība kā palīdzēt gan bērniem, gan vecākiem. Tāpēc Teodora Jura vecāki sadarbībā ar citu bērnu vecākiem ir izlēmuši veidot šo fondu.

Kontakti

Adrese: Misas iela 34-3, Rīga, LV-1058

Telefons: +371 22844298

E-pasts: [email protected]

Ziedojumu konts

LV34HABA0551044217340 
Banka: A/S “Swedbanka”, kods: HABALV2LV
„Teodora Jura fonds”
Reģ. Nr. 40008268573. 

 

©2024 Your Company. All Rights Reserved. Designed By Teodora Jura fonds

Search