Teodora Jura fonds

Teodora Jura fonds tapis apvienojoties cilvēkiem
ar labiem mērķiem, labiem sapņiem, izprotot vajadzības situācijā,
kādā nonācis Teodors Juris un viņa tuvākie.

Iepazīsimies

Teodors Juris Dreimanis ir dzimis 2016.gada 21.maijā. Pozitīvajam puisim pēc dzimšanas tika konstatēta iedzimta smadzeņu attīstības anomālija  - nepilna lizencefālija. Smadzeņu pataloģija veidojusies ģenētiski. Sindroms ir rets un tā sastopamības biežums ir aptuveni 1 : 25- 100 000 jaundzimušajiem. Tātad, Latvijā- ļoti reti.

Līdz ar to viņam pašlaik ir fiziskās un garīgās attīstības aizture. Bērniem slimības ir dažādas un arī attīstība dažāda, tostarp ar neiroloģiskiem traucējumiem.

Un tā kā mūsu smadzenes ir plastiskas (neiroplastiskas) mēs visas dzīves laikā varam reāli vairot mūsu smadzeņu sinapses, neatkarīgi no mūsu vecuma. Lai šādas izmaiņas panāktu, nepieciešams vingrināt prātu regulāri, kā arī darboties fiziski.

Teodoram Jurim nepieciešams regulāri kustēties un attīstīties, līdz ar ko ir izveidojusies lieliska treneru komanda- ģimene, draugi un speciālisti, kā pediatrs, rehabilitalogs,  fizioterapeiti, mikrologopēds, ergoterapeits, peldēšanas treneri, neirologs un citi iedvesmojoši speciālisti. 
Paldies viņiem un bez atkāpēm – tik uz priekšu turpinām strādāt!

Teodors Juris iedvesmo apkārtējos un ir pilnīgs savā būtībā.

Image

Teodors Juris iedvesmo apkārtējos un ir pilnīgs savā būtībā. Viņš ir mierīgs, māca pacietību un iecietību, ir debešķīgs. Ir arī satraukti brīži ar bailēm, neziņu un vilšanos. Bet cerība neatlaiž un optimisms pavada. Var mācīties no viņa un viņš no apkārtējiem, tuviniekus pavada ticība, cerība, mīlestība.

Satiekot citus vecākus un bērnus ar īpašām vajadzībām, rodas plašāka skaidrība, kā palīdzēt gan bērniem, gan vecākiem. Tāpēc Teodora Jura vecāki sadarbībā ar citu bērnu vecākiem ir izlēmuši veidot šo fondu un sniegt informatīvu un finansiālu atbalstu, kuriem tas nepieciešams.

Dažkārt vecāki ar īpašiem bērniņiem saskaras ar problēmām, kādām nesaskaras citi: ar zināšanu trūkumu, pakalpojumu neapzināšanu, emocionālu stresu. Dzīve ģimenē veidojas citādi nekā bija iecerēts un gadiem plānots; ir jāmācās domāt atšķirīgi, jāatrod jaunas prioritātes, sadarbības partneri, vērtības. Ir neziņa par to, ko bērnam vajag, neizprašana, bailes.

Tāpēc Teodora Jura fonds savu iespēju robežās centīsies palīdzēt gan bērniem, gan vecākiem un cerams, ka izdosies.

Jebkura maza zvaigznīte var būt iedvesma lielām lietām!

Par mums

Satiekot citus vecākus un bērnus ar īpašām vajadzībām, rodas plašāka skaidrība kā palīdzēt gan bērniem, gan vecākiem. Tāpēc Teodora Jura vecāki sadarbībā ar citu bērnu vecākiem ir izlēmuši veidot šo fondu.

Kontakti

Adrese: Misas iela 34-3, Rīga, LV-1058

Telefons: +371 22844298

E-pasts: [email protected]

Ziedojumu konts

LV34HABA0551044217340 
Banka: A/S “Swedbanka”, kods: HABALV2LV
„Teodora Jura fonds”
Reģ. Nr. 40008268573. 

 

©2024 Your Company. All Rights Reserved. Designed By Teodora Jura fonds

Search