Pēcvārds

Milzīgs paldies visiem vecākiem, ģimenēm, kuri nolēma padalīties ar saviem skaistiem, smeldzīgiem, patiesiem, jaudīgiem stāstiem! Ticam, ka tie nākotnē palīdzēs - ģimenēm, kas būs tādos pārdzīvojumos, - mediķiem, specialistiem, un ne tikai, kas ar ģimenēm un bērniem strādā. 

Tieši mēs, cilvēki, mūsu stāsti, mūsu dzīves mirkļi ļauj izveidot dzīves skaisti raibo lakatu, kas apklāj visu – katru nodzīvotu stundu un dienu, dodot spēku un siltumu virzīties tālāk, nākotnē, saglabājot sirdī piedzīvoto un izjusto.

Paldies visiem, kas palīdzējuši tapt no stāstiem grāmatiņai  - ikkatram, kas pielicis savu roku, domas un sirds siltumu.

Pagājušā 2019.gadā tika radīta grāmatiņa, kur ar saviem stāstiem dalījās vecāki, kas audzina bērnus ar īpašām vajadzībām. Šogad ar stāstiem aicinājām dalīties vecākus, kuri zaudējuši bērniņu slimības dēļ.  Redzot, cik skaistus stāstus cilvēki glabā savās sirdīs, vēlamies turpināt.

Nākamā gadā mēs vēlamies uzrunāt pusaudžus, jaunus cilvēkus, pieaugušos, kas būtu gatavi dalīties ar stāstu – kā ir augt, izdzīvojot slimības uzliktus ierobežojumus? Vēl pēc gada apkoposim stāstus – kā ir būt brālim vai māsai, kad ģimenē ienāk slimība, kad jaunāks vai vecāks bērns slimo, cieš un visa dzīve līdz ar to ir citādāka, nekā tipiskiem bērniem. 

Kad stāsti būs apkopoti, veidosim grāmatu, kur liksim kopā visus šos dzīvesstāstu aspektus, lai veidotos tāds – īpašas dzīves, pārbaudījumu laika kaleidoskops. Piena ceļš uz mūžību. Mūžīga mīlestība, brālība, izpratne un pieņemšana.

Priecāsimies, ja cilvēki dalīsies ar saviem stāstiem. Tos var iesūtīt nodibinājumam “Teodora Jura fonds”. Nav jāgaida konkrēts mirklis, stāsts ir dārgs tad, kad izstāstīts. Mājaslapā www.teodorajurafonds sadaļā Stāsti varēs atrast arī jautājumus, kas palīdzēs stāsta strukturēšanā – ja tas ir vajadzīgs (jo var arī rakstīt tā, kā ir uz sirds). Ja stāsts dzīvo sirdī, bet neesi liels rakstītājs – arī par to var uzrakstīt, un mēs varam savest stāstītāju ar rakstītāju – un stāstam izdosies tapt. Katra cilvēka dzīve ir svarīga. Katra smaga pieredze kādam citam nozīmēs drusciņ vieglāku taku, vai tādu “lietusmēteli” vētras laikā. Jā, mēs nevaram izmainīt dzīves notikumus, bet mēs varam palikt līdzās. 

Mājaslapa: www.teodorajurafonds.lv sadaļa - STĀSTI

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Darbs norisinās sadarbībā:  Bērnu paliatīvās mājas aprūpes komanda Liepājā, Biedrība “Dižvanagi”, nodibinājums “Teodora Jura fonds”, Dr. Jūlija Cīrule-Galuza.

Īpaša pateicība SIA Addiction un Mārtiņam Gineitim personīgi.

 

Par mums

Satiekot citus vecākus un bērnus ar īpašām vajadzībām, rodas plašāka skaidrība kā palīdzēt gan bērniem, gan vecākiem. Tāpēc Teodora Jura vecāki sadarbībā ar citu bērnu vecākiem ir izlēmuši veidot šo fondu.

Kontakti

Adrese: Misas iela 34-3, Rīga, LV-1058

Telefons: +371 22844298

E-pasts: teodorajurafonds@gmail.com

Ziedojumu konts

LV34HABA0551044217340 
Banka: A/S “Swedbanka”, kods: HABALV2LV
„Teodora Jura fonds”
Reģ. Nr. 40008268573. 

 

©2021 Your Company. All Rights Reserved. Designed By Teodora Jura fonds

Search